Braveran – Efekty i opinie o alternatywie dla Viagry

Większość mężczyzn w pewnym momencie swojego życia, spotka się z sytuacją, w której nie będą zadowoleni ze swojej potencji ani współżycia ze swoją partnerką. Przyczyny zaburzeń potencji mogą być bardzo różne – często spowodowane jest to przyjmowaniem leków na nadciśnienie, stosowaniem źle dobranej diety, przebytymi chorobami i zaburzeniami na tle psychologicznym. Z pomocą przychodzi Braveran reklamowany jako najskuteczniejsza alternatywa dla konwencjonalnej Viagry. Jakie jest jego działanie, co mówi ulotka i co mówią użytkownicy?

Braveran – skład, działanie i efekty

Braveran to suplement diety, który ma za zadanie krótko-okresowo wspomóc osoby cierpiące na zaburzenia potencji. Według producenta, jest on zdrowszą i bezpieczniejszą alternatywą dla leków z grupy inhibitorów PDE5. Pomimo swojej wysokiej ceny 12 zł za pojedynczą dawkę składającą się z 4 tabletek, zaleca się jego codzienne stosowanie.

Jeśli chodzi o skład, środek ten zawiera:

  • cynk – dobrze współgra z selenem, wspomaga produkcję naturalnego testosteronu i wzmaga popęd płciowy,
  • l-argininę – jest kluczowym składnikiem suplementu (działanie opisane poniżej),
  • selen – jest potrzebny do prawidłowego metabolizmu cynku,
  • witaminę E – wspomaga krążenie poprawiając i umożliwiając utrzymanie erekcji,
  • buzdyganek ziemny – zawiera  dehydroepiandrosteron (DHEA), który konwertuje do testesteronu, a ponadto zwiększa uwalnianie tlenku azotu (NO),
  • korzeń Maca – polepsza stan naczyń krwionośnych, zawiera witaminę C, żelazo i inne minerały w śladowych ilościach.

Niestety, jedyne składniki o działaniu doraźnym to l-argnina, buzdyganek ziemny i korzeń Maca. Witaminy znajdujące się w suplemencie nie wywołają pożądanego efektu po jednorazowym zażyciu. Warto mieć to na uwadze przy zakupie tego suplementu.

Samo działanie oparte jest na l-argininie, która stymuluje syntezę tlenku azotu przyczyniającego się do rozszerzenia naczyń krwionośnych i wzmożonego przepływu w krwi w okolice prącia.

Co mówi ulotka braveranu?

Preparatu nie mogą stosować osoby niepełnoletnie, kobiety i osoby nadwrażliwe na którykolwiek ze składników. Co ciekawe, może być on używany przez osoby zdrowe i w ich przypadku może podnosić libido – jest to charakterystyczny dla odżywek dla sportowców efekt spowodowany właśnie przez l-argininę.

Każdego dnia można zażyć jedną dawkę w ilości 4 tabletek. Przeciwwskazania to głównie stosowanie po przebytym ataku serca, spożywanie leków obniżających ciśnienie i moczopędnych.

Nie zaleca się też stosowania u cukrzyków, bo substancje zawarte w suplemencie mogą doprowadzać do niekontrolowanych wahań cukru we krwi osoby chorej. Nasilenie objawów choroby może wystąpić u osób cierpiących na marskość wątroby, astmę i opryszczkę.

Braveran – Opinie w internecie

Potencja wraz ze starzeniem się społeczeństwa, spada u coraz większej liczby mężczyzn. Przez nagły wzrost długości życia, wzrosła też liczba zachorowań na choroby gruczołu prostaty i podobne schorzenia przewlekłe. Te, jak wiemy, nie są bez znaczenia dla stanu naszej sprawności seksualnej.

Użytkownicy tego suplementu nie są niestety tak zadowoleni jak obiecuje nam producent. Ponieważ nie jest to lek, nie może zawierać żadnej substancji o silnym działaniu. W większości opinii napisanych w internecie, pojawia się wzmianka o zwiększonym popędzie seksualnym. Nie przyczynia się natomiast do znaczącego utrzymania i wydłużenia wzwodu.

Oczywiście, są też takie osoby, którym preparat pomógł, ale nie znamy ich dokładnej historii. Trudno więc powiedzieć, co było przyczyną. Według badań, suplementy z l-argininą i cynkiem, najlepiej sprawdzają się u osób, które są aktywne fizycznie i dbają o prawidłowe żywienie.

Braveran czy inne środki? Który jest najskuteczniejszy?

Suplement ten nie jest ani ekonomiczny ani wyjątkowo skuteczny. Na rynku istnieje mnóstwo alternatyw, które sprawdzają się lepiej i statystycznie pomagają 80% stosującym – również przewlekle chorym, po operacjach i różnych zabiegach. Do takich leków należy kamagra, która za jedną efektywną dawkę będzie kosztować około 5 zł. Stosując leki zawierające sildenafil, nieprzerwane zbliżenia z partnerką nie będą nas kosztować więcej niż 100 zł miesięcznie.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Comment

(0 komentarze/y)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *